سه‌شنبه 28 خرداد 1398   22:37:10
اخبار
15:121397/9/26 دوشنبه
برگزاری دوره آموزشی فرهنگ سازی امنیتی

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، کلاس آموزشی فرهنگ  سازی امنیتی با حضور مدیر عامل شرکت گاز البرز، رئیس حراست و برخی از کارکنان شرکت گاز استان البرز در سالن جلسات ساختمان ستاد برگزار گردید.

در این کلاس آموزشی 4 ساعته مدرس این دوره با بیان اهمیت فرهنگ سازی امنیتی در شرایط فعلی اظهار داشت:رعایت ایمنی و امنیت در فناوری جدید یکی از اقدامات مهم بوده که با توجه به توسعه روز افزون فناوری ها آموزش و اطلاع رسانی برای افرادی که در این بخش شاغل هستند ضروری بوده  و همچنین راه های استفاد صحیح و درست از این فن آوری ها باید  مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مدرس دوره گفت:علم آموزی موجب آن خواهدشد که به صبر وبردباری  برسیم و نتیجه آن در نهایت سبب غفو و بخشش در فکرانسان خواهد شد و با اشاره به حدیثی از امام جعفر صادق(ع) با این مزمون که هر شخصی به حداقل زمانهای خود آگاه باشد از حوادث زمان خود در امان خواهد بود.

مدرس این دوره آموزشی برخی از معایب استفاده از مرور گرهایی مانند گوگل و تهدیدات عمومی استفاده از اینترنت تاکید بر فراگیری آنها توسط کارکنان  را عنوان نمود  و برخی از معایب استفاده از تلگرام را به صورت خلاصه تاکید کرد.

 

تاریخ به روز رسانی:.
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما