سه‌شنبه 28 خرداد 1398   22:30:48
11:181397/12/21 سه‌شنبه
برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز در شرکت گاز استان البرز

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، جلسه ستاد اقامه نماز در شرکت گاز استان البرزبرگزار شد.

این جلسه با حضور   دکتر مجیدی(مشاور فرهنگی وزیر و دبیرستاد اقامه نماز وزارت نفت) ،حجت الاسلام و المسلمین ثقفی(رئیس دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت)بحرانی(رابط فرهنگی و مسئول امور مبلغین دفتر  ارتباطات حوزوی وزارت نفت) حجت الاسلام موسوی(رئیس ستاد اقامه نماز استان البرز) و ائمه جماعات صنعت نفت در استان البرز در سالن جلسات شرکت گاز استان البرز شد.

مشاور فرهنگی وزیر نفت و دبیر ستاد اقامه نماز وزارت نفت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه برگزاری نماز جماعت در ادارات موجب وحدت،همدلی و تقویت روحیه مسئولیت پذیری و مردم داری در دبین مسئولین و کارکنان دانست و بیان کرد: مسئولان دستگاههای اجرایی باید بهترین مکان اداره  خود را به نماز خانه اختصاص داده و در راستای توریج و توسعه فرهنگ نماز اهتمام داشته باشند.

دکتر مجیدی اظهار داشت: اهمیت نماز وبرپایی آن بر کسی پوشیده نیست و همه وظیفه داریم در ترویج فرهنگ نماز بکوشیم تا سلامت اخلاقی جامعه حفظ شود.

حجت الاسلام و المسلمین ثقفی(رئیس دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت) نیز بیان داشت:جهت ترویج فرهنگ نماز باید  درسطح خانواده،اجتماع و محیط کار اساس مسئولیت نمائیم و رفتار ما بعنوان یک مسلمان به گونه ای باشد که این رفتار باعث دعوت دیگران به نماز باشد.

 لازم به ذکر است در این جلسه از فعالان نماز امر اقامه نماز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما