سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398   04:30:01
15:281398/2/3 سه‌شنبه
تقی نژاد در مراسم تودیع و معارفه اظهار داشت:
فراز و نشیب ها، فرصتی برای رشد انسان است

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با قدردانی از همکاران این شرکت در مراسم تودیع و معارفه اظهار داشت: شناسایی توانمندی های افراد از هنرهای مدیر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، دوشنبه دوم اردیبهشت ماه،مراسم تودیع و معارفه جابر فرج الهی( سرپرست امور اندازه گیری و توزیع گاز) و سعید غفاری(سرپرست امور فناوری اطلاعات و ارتباطات) با حضور حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز، اعضای هیات مدیره و کارکنان واحدهای مربوطه در ساختمان ستاد این شرکت برگزار شد.
تقی نژاد در این جلسه با تشکر از تلاش همکاران اظهار داشت: این شرکت با تلاش و زحمت شما توانسته پاسخگوی مشترکان باشد و امروز در این جایگاه قرار بگیرد.
به گفته تقی نژاد یکی از هنرهای مدیر در هر واحدی، توانمندیابی افراد است.
این مقام مسئول با برشمردن عناصر یک فرد توانمند تصریح کرد: داشتن هوش ذاتی، آگاهی ها و مهارت از ویژگی های افراد توانمند است.
تقی نژاد تاکید کرد: به تک تک همکاران افتخار می کنم و از همه شما انتظار دارم بزرگ فکر کنید، چرا که دنیا فقط یک سازمان نیست. شاید یک روز مدیرعامل سازمانی شدید در نتیجه باید بتوانید بزرگ فکر کنید.
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز فراز و نشیب ها را فرصتی برای رشد انسان دانست و گفت: همین فراز و نشیب ها است که انسان را با تجربه و پخته می کند.
امور فناوری اطلاعات و ارتباطات
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما