يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   12:14:52
09:091397/11/16 سه‌شنبه
آیین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران همزمان با چهلمین سال شکوهمند انقلاب برگزارگردید.

در آیین افتتاح این نمایشگاه که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاههای استان البرز(پل شهدای پلیس) برگزار گردید، دستاوردهای  شرکت گاز استان البرز نیز به نمایش گذاشته شد.

یکی از مهم ترین اقدامات صورت گرفته در شرکت گاز استان البرز گازرسانی به صنایع مصرف کننده سوخت مایع که در راستای تبدیل وضعیت مصرف سوخت مایع به گاز طبیعی و کمک به کاهش آلاینده ها و جایگزین نمودن سوخت پاک، این طرح با بودجه ای بالغ بر 400 میلیارد ریال و تعداد 213 صنعت تعریف شده است که در بازه 18 ماه خط اختصاصی این صنایع اجرا خواهد شد.

با اجرای این پروژه بیش از 30 میلیون لیتر از مصرف سوخت مایع صرفه جویی خواهد گردید. در حال حاضر تعداد کل صنایع گاز دار شده تاکنون 93 مورد  در بخش صنعتی  بوده که معادل 26 درصد تعداد کل صنایع و معادل 55 درصد از کل میزان مصرف سوخت مایع  را شامل می شود.

دکتر تقی نژاد(مدیر عامل شرکت گاز استان البرز) نیز با حضور در غرفه شرکت گاز استان البرز با ارائه توضیحاتی در خصوص نقشه راه تعالی شرکت گاز البرز اظهار داشت: بر اساس  این نقشه و در سال 1396 گاز البرز با استقرار سیستم  های مدیریت کیفیت،سیستم مدیریت زیست محیطی،سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت محیطی، سیستم مدیریت انرژی و همچنین گواهی  تعهد به تعالی  را دریافت نموده و در سالجاری نیز در انتظار دریافت استانداردهای تدوین شده در نقشه را ه تعالی می باشد.

تقی نژادگفت: از  ابتدای دولت یازدهم تعداد 767730 اشتراک خانگی،242910عدد انشعاب نصب شده است.

وی گفت: تعداد روستاهای گاز  دار شده و در دست اجرا 173  روستا می باشد و درصد بهره مندی روستاییان از گاز طبیعی در استان البرز 85 درصد می باشد.

 

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما