سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398   04:19:57
13:421397/12/5 يكشنبه
برگزاری همایش آموزشی- ترویجی بیان نمادهای حقوق شهروندی

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز،همایش آموزشی-ترویجی بیان نمادهای حقوق شهروندی با حضور دکتر کولیوند(نماینده مجلس درشورای اسلامی)، دکتر تقی نژاد(مدیر عامل شرکت گاز استان البرز) و جمعی از  مدیران کل استانی  در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مدیر عامل شرکت گازاستان البرزضمن خیر مقدم به میهمانان اظهار داشت:اولین جلسه هم اندیشی شرکت گاز استان البرز درسال 94  و به میزبانی اداره گاز شهرستان اشتهارد با حضور مدیران ستادی و مناطق برگزار گردید و در این نشست مسیر تعالی شرکت گاز استان البرز تدوین شد و حاصل زحمات 4 ساله گازالبرز، تامین ایمن،پایدار و مستمر گاز طبیعی در 3 بخش صنعت،کشاورزی و خدمات می باشد.

تقی نژاد گفت: تدبیری برای گازرسانی 50 سال آینده اندیشیده شده است که خط انتقال بویین زهرا به چهار باغ بوده که مراحل جذب پیمانکار این پروژه نیز انجام شده و امیدواریم تا پایان سال جاری مراسم کلنگ زنی آن را برگزار نماییم.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز بیان کرد: در قسمت نگهداشت و تعمیرات زحمات شبانه روزی صورت گرفته و همینطور در حوزه مهندسی نیز شاهد موفقیتهای بزرگی بوده ایم که از آن جمله بعد از 30 سال گازرسانی به شهر کرج، اولین فاز گازرسانی به روستاهای جاده چالوس،  عملیات اجرایی گازرسانی به روستای کندر با حضور دکتر شهبازی(استاندار البرز) آغاز گردید.

تقی نژاد عنوان نمود: تمامی  اقدامات صورت گرفته در گاز البرز بر اساس به کارگیری سرمایه های اجتماعی و اقتصادی صورت گرفته است.سرمایه اجتماعی یا همان با هم بودن،با هم خلق ارزش کردن و با هم کارکردن است و سازمانهایی که همگی در جهت اهداف سازمانی حرکت می کنند وبه صورت گروهی فعالیت می کنند دارای سرمایه اجتماعی قوی می باشند.

در ادامه این مراسم دکتر کولیوند( نماینده مجلس در شورای اسلامی) ضمن تشکر از برگزاری این همایش عنوان کرد: رعایت 2 نکته در زندگی روزمره  می توانیم به اجرای حقوق شهروندی در جامعه کمک کند.

اولین نکته رعایت اخلاق بوده و به تاسی از پیامبر اکرم(ص)  بتوانیم اخلاق را در زندگی رعایت کنیم.

دومین نکته پرهیز از بیان دروغ است که دروغ پاشنه آشیل بسیاری از خیانت ها می باشد.

 

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما