سه‌شنبه 28 خرداد 1398   22:36:03
1396/7/26 چهارشنبه اشتراک پذیری متقاضیان مصرف عمده گاز طبیعی

نحوه اشتراک پذیری متقاضیان مصرف عمده گاز طبیعی:

 

1)      متقاضی می تواند به واحد فروش و خدمات مشترکین مستقر در اداره گازرسانی منطقه مراجعه و تقاضای خود را جهت اشتراک گاز ارائه نماید. سپس کارشناس واحد فروش و خدمات مشترکین منطقه یا ناحیه مربوطه از محل بازدید و میزان مصرف ساعتی متقاضی را بررسی می کند.

2)      در صورتی که میزان مصرف برآورد شده بیش از یکصد و شصت متر مکعب در ساعت یا فشار گاز مورد نیاز بیش از  1/4(یک چهارم پوند) پوند بر اینچ مربع باشد توسط رئیس منطقه مربوطه به واحد فروش عمده معرفی می گردد.

3)      تشکیل پرونده و ارائه مدارک و اسناد مربوطه توسط متقاضی در واحد فروش عمده انجام می گردد.

     4)      پس از تایید برآورد مصرف واحد ، استعلام کنترل شبکه از واحد خدمات فنی و مهندسی انجام و امکان گازرسانی به متقاضی مورد بررسی قرار می گیرد.

5)      استعلام بلامانع بودن عملیات گازرسانی از شهرداری و یا بخشداری و یا مراجع ذیربط و ارائه پاسخ به واحد فروش عمده از سوی متقاضی انجام می گردد.
6)      ابلاغیه هزینه گازرسانی صادر و به متقاضی تحویل می شود و پس از پرداخت هزینه های مربوطه ، پیمان فروش گاز طبیعی به امضای متقاضی و شرکت رسیده و عملیات وصل به شبکه و نصب راه اندازی کنتور / ایستگاه مطابق با برنامه واحد گازرسانی به صنایع اجرا و گاز طبیعی تحویل مشترک می گردد.

نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما