صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز برگزار شد /

آئین تودیع و معارفه روسای سابق و جدید حراست شرکت گاز استان البرز

با برگزاری آئین تودیع و معارفه روسای سابق و جدید حراست شرکت گاز استان البرز، مسعود طالبی، سرپرست حراست شرکت گاز استان البرز و محمدمهدی خلج، به‌عنوان سرپرست اداره گاز شهرستان نظرآباد منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت گاز استان البرز، مسعود طالبی، به‌عنوان سرپرست حراست شرکت گاز استان البرز و همچنین با بازنشسته شدن غلامعلی طهماسبی، رئیس سابق اداره گاز شهرستان نظرآباد، محمدمهدی خلج، به‌عنوان سرپرست اداره گاز شهرستان نظرآباد منصوب شدند.

در این مراسم که با حضور ستار خرمی، رئیس عملیات حراست شرکت ملی گاز ایران و هیئت همراه برگزار شد، حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز، با اشاره به زحمات همکاران در طول مدت خدمتشان اظهار داشت: 8 شهریور سال 1394 بود که شرکت گاز استان البرز به ثبت رسید و کار رسمی خود را آغاز کرد.

وی خاطرنشان کرد: 27 سال از قدمت و احداث شبکه‌ها، خطوط، انشعاب‌ها و اشتراک‌ها در استان البرز می‌گذرد و این خود جای تقدیر و تشکر از کسانی را دارد که قبلاً این خدمت‌رسانی را انجام می‌دادند.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با اشاره به میزان شبکه ایجادشده در البرز گفت: احداث 6 هزار کیلومتر شبکه، نصب بیش از 280 هزار علمک و 850 هزار اشتراک‌پذیری گاز از افتخارات این استان به‌حساب می‌آید.

تقی نژاد گفت: شرکت گاز استان البرز با عملکرد خوبی که داشته است، توانسته نقش و سهم خود را به‌خوبی در استان البرز ایفا کند.

وی با تقدیر و تشکر از همه همکاران تصریح کرد: به هر نقطه از این استان که نگاه می‌کنیم، اثری جاودانه از خدمات شرکت گاز استان البرز را مشاهده می‌کنیم که تصویر خوبی از شرکت گاز را برجای گذاشته است و این میسر نبود، مگر باهمت و تلاش همه همکاران که جای دارد از زحمات تک‌تک آن‌ها تقدیر و تشکر کرد که موجب سرافرازی شرکت گاز استان البرز بین سایر سازمان‌های استانی شده است.

در ادامه ستار خرمی، رئیس عملیات حراست شرکت ملی گاز ایران بابیان اینکه می‌توان استان البرز را با توجه به هم‌جواری‌اش با پایتخت، ایران کوچک نام‌گذاری کرد، گفت: شرکت گاز استان البرز با مدیریت خوب در این سال‌ها اداره شده است و امنیت خاطری برای نه‌تنها همکاران شرکت گاز استان البرز، بلکه برای شرکت ملی گاز ایران نیز فراهم آورده است.

وی با تقدیر و تشکر از محمدمهدی خلج گفت: امیدواریم سفیر سلامت و اقتدار ارزش‌های سازمانی شرکت باشد و به‌عنوان یکی از مدیران خوب این مجموعه نقش‌آفرینی کند.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به ابلاغیه وزارت نفت در خصوص جابجایی همکارانی که 4 سال خدمتشان تکمیل شده است و محدودیت‌های سازمانی، یکی از نگرانی‌های ما، از دست دادن همکاران خوب حراستی در استان‌های مختلف است.

خرمی تصریح کرد: امیدواریم همکاران حراستی در هر سمتی که هستند، موفق و مؤید باشند و همچنین مسعود طالبی، سرپرست حراست جدید شرکت گاز استان البرز بتواند همچون گذشته، خوب ایفای نقش کند.

در پایان این مراسم، حکم آقایان مسعود طالبی و محمدمهدی خلج از سوی مدیرعامل به آنها اهدا شد و از زحمات بی‌دریغ غلامعلی طهماسبی، رئیس سابق اداره گاز شهرستان نظرآباد تقدیر و تشکر شد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/18 - ١١:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 518

خروج
تصاویر منتخب