صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رئیس اداره گاز منطقه دو شهرستان کرج عنوان کرد:

جهت رضایتمندی مشترکین در تلاشیم

رئیس اداره گاز منطقه دو شهرستان کرج گفت: علیرغم حجم بالا مشترکین و امکانات موجود ، یکی از اهداف والای این منطقه ، بهبود روزافزون خدمات رسانی و رضایتمندی مشترکین است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، فرامرز شادمان، رئیس اداره گاز منطقه دو با اشاره به گستردگی  این منطقه اظهار داشت:  با توجه به دامنه و گستردگی خدمات رسانی این منطقه که وسیع ترین منطقه در استان به شمار می آید و علیرغم حجم بالا مشترکین و امکانات موجود ، یکی از اهداف والای این منطقه ، بهبود روزافزون خدمات رسانی و رضایتمندی مشترکین است.

وی یکی از اهم کارهای صورت گرفته را  واگذاری قسمت اعظمی از شرکت به بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: همچنین خدماتی چون اشتراک پذیری، تغییر نام، تغییر ظرفیت به دفاتر عمومی پیشخوان دولت واگذار شده است.

شادمان خاطر نشان کرد: از آنجائیکه شرکت گاز استان البرز، شرکتی تازه تأسیس و جوان است پیش از استان شدن، زیرنظر گاز استان تهران کارهای اجرائی و عملیاتی را انجام می داده، بر این اساس در بعضی از مناطق و نواحی تحت پوشش، با چالش ها و تنگناهایی درخصوص شبکه و قطعی گاز مواجه بودیم که با پیگیری های مستمر و با همت و تلاش مدیرعامل، مدیران بهره برداری و مهندسی،  نسبت به رفع موانع (تأسیسات زیر زمینی و رو زمینی) اقدامات مؤثری صورت گرفته است.

این مقام مسئول تصریح کرد: با بروزرسانی شبکه های گازرسانی و ایستگاهها، رضایتمندی مطلوبی بین مشترکین و مدیران درون سازمانی و برون سازمانی انجام گرفته که یکی دیگر از اقدامات شایسته این منطقه در راستای اجرای سیاستهای کلان شرکت گاز استان البرز بوده است.

رئیس اداره گاز منطقه دو گفت: جهت تسهیل در خدمات رسانی مشترکین و وصول مطالبات نسبت به حذف قبوض کاغذی اقدام شده که این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های مربوطه و جلب رضایت مشترکین شده است.

شادمان حضور همکاران توانمند را از موارد منحصر به فرد این منطقه دانست و گفت: همگی از توان علمی و تجربه بسیار بالایی برخوردارند که با برنامه ریزی خوب و برجسته جایگاه این منطقه را  ارتقاء داده اند که درنهایت ارتقاء شرکت گاز استان البرز را در پیش دارد.

وی اذعان داشت: در راستای حفظ جان و مال و اموال مشترکین، شرکت گاز در مواقع بحرانی جهت پیشگیری از خسارت احتمالی و آمادگی هرچه بیشتر تیم های عملیاتی در حوادث، مانورهای متعددی با هماهنگی نیروهای درون سازمانی و برون سازمانی به طور مستمر اجرا کرده تا با شناسایی نقاط ضعف و قوت برنامه ریزی مؤثری در مواقع احتمالی حوادث به کار گرفته شود.

رئیس اداره گاز منطقه دو گفت: در راستای خدمت رسانی به مناطق محروم، با ایجاد مراحل اشتراک پذیری و اولویت اجرای شبکه های گازرسانی و تأسیسات زیر بنایی در حداقل