صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

گازرسانی به روستاهای آرتون و اردکان از توابع شهرستان طالقان

همزمان با آغاز هفته دولت، پروژه گاز رسانی به روستاهای آرتون و اردکان با حضور جهانگیر شاهمرادی، معاون هماهنگی امور اقتصادی، هرمز نوروزی، مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان البرز حجت الاسلام والمسلمین حسینی،امام جمعه شهرستان طالقان و مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، هرمز نوروزی، مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان البرز با اشاره به هفته دولت وبزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در مراسم آیین افتتاح گازرسانی به روستاهای  آرتون و اردکان از توابع شهرستان طالقان گفت: خدمات گازرسانی شرکت گاز استان البرز در زمینه توسعه گازرسانی به مناطق روستایی بسیار چشمگیر بوده، البته این مهم بدون همراهی و همکاری فرماندار، بخشداران،دهیاران، شوراها، منابع طبیعی و راهداری که پیگیری مجدانه داشتند، محقق نمی شد.

وی با بیان اینکه کل روستاهای مورد هدف گازرسانی در شهرستان طالقان 64 روستا با بهره مندی 6000 خانوار بوده که تاکنون 16 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخودار بوده و 41 روستا در حال اجرا و 7 روستای باقیمانده نیز در صورت تناسب سقف اعتبارات مصوب در مرحله طراحی  قرار دارد و تا  سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

نوروزی گفت: در مجموع 270467 متر طول شبکه گاز رسانی در شهرستان طالقان اجرا شده  و تعداد انشعابات نصب شده نیز 3827 علمک می باشد.

نوروزی در خصوص آخرین وضعیت گازرسانی به روستای آرتون- اردکان اظهار داشت: 6065 متر شبکه گذاری در  روستای اردکان و 3961 متر شبکه گذاری نیز در روستای آرتون اجرا شده است 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/04 - ١٠:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 338

خروج
تصاویر منتخب