صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز:

تحقق بهره مندی99.9 درصدی استان البرز از نعمت گاز طبیعی تا پایان سال جاری

تا پایان سال جاری،16 شهر از 17 شهر استان البرز از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز به نقلی شرکت ملی گاز ایران، حسین تقی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان البرز در حاشیه جلسه مجمع عمومی و عادی سالیانه این شرکت در سال 97 که در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: اشتراک‌پذیری 40 هزار مشترک جدید در شرکت گاز استان البرز برنامه‌ریزی شده که تا پایان امسال محقق خواهد شد.

 

 

این مقام مسئول در خصوص وضعیت گازرسانی به صنایع و شهرک های صنعتی گفت: در سال 97 صنایع این استان به میزان 56 هزار و 240 متر مکعب در ساعت گازدار شده که این میزان در سال 98 به 100 هزار متر مکعب در ساعت خواهد رسید.

 

 

وی با اشاره به میزان و حجم عملیات اجرایی اعلام کرد: 100 کیلومتر خط فلزی، 250 کیلومتر اجرای شبکه و 8 هزار انشعاب تا پایان سال 98 اجرا خواهد شد.

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز همچنین از نشت‌یابی 2100 کیلومتر خطوط شبکه و تغذیه و 650 انشعاب علمک در سه ماهه نخست سال خبر داد و گفت: این ارقام تا پایان سال 98 به 5 هزار و 980 کیلومتر شبکه و خطوط تغذیه خواهد رسید.

 

 

تقی نژاد در پایان، عملکرد جهادگونه کارکنان شرکت گاز استان البرز در تحقق اهداف استراتژیک شرکت ملی گاز را مهم دانست و گفت: تامین گاز طبیعی ایمن، پایدار و مطمئن، گاز استان البرز را در بین سایر ادارات استان سرآمد کرده است. همچنین استقرار سیستم های مدیریتی و یکپارچگی آن، ایجاد قطب آموزشی جهت آموزش های تخصصی و پژوهش محور بودن در بهبود فعالیت ها، آموزش و فرهنگ سازی در جهت بهبود مصرف ایمن و بهینه مشترکین از نقاط قوت  این شرکت به شمار می آید.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/05 - ١٧:٤٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 249

خروج
تصاویر منتخب