صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

آمادگی شرکت گاز استان البرز برای مقابله با ویروس کرونا

در راستای عمل به توصیه های مقام معظم رهبری مبنی بر موظف بودن همه دستگاه ها بر همکاری همه جانبه با وزارت بهداشت در پیشگیری،کنترل و مهار ویروس کرونا، شرکت گاز استان البرز اقداماتی در این راستا انجام داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، حسین تقی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با بیان اینکه تمام اقدامات لازم برای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا را انجام می دهیم گفت: به حول و قوه الهی با تمهیدات پیشگیرانه،رعایت بهداشت فردی،تقویت سیستم ایمنی خود و نداشتن هرگونه اضطراب و نگرانی خواهیم توانست براین ویروس غلبه کرده، بر اوضاع مسلط و شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

تقی نژاد در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش تمام همکاران بخصوص کارگروه مقابله با ویروس کرونا در شرکت گاز استان البرز خاطر نشان کرد: در همان روزهای آغازین شیوع این ویروس، کارگروهی برای مقابله با ویروس کرونا در شرکت گاز استا ن البرز تشکیل شد و اقداماتی نیز برای مقابله با این ویروس نیز به انجام رسید.

مدیرعامل شرکت از استان البرز، خاطر نشان کرد: در سومین جلسه این کارگروه، مقرر شد، خدمات غیر حضوری به مشترکین شرکت گاز استان البرز جهت تردد کمتر به ادارات گاز استان البرز صورت گیرد.

همچنین اقلامی چون دستکش و مواد ضدعفونی کننده در اختیار کارکنانی که بیشترین تعامل با ارباب رجوع را دارند،قرار گیرد.

این مقام مسئول تاکید کرد: در راستای مقابله با ویروس کرونا و رعایت بهداشت مقرر شد، رستوران، نماز جماعت و زیارت عاشورای روزهای چهارشنبه تا اطلاع ثانوی، تعطیل شد.

تقی نژاد در پایان تصریح کرد:جا دارد از تلاش های جهادی پزشکان،پرستاران،خدمه و کلیه پرسنل خدوم و زحمت کش که این روزها در خط مقدم این حرکت جهادی هستند و بعضا روزهاست با خانواده خود ارتباط مستقیم نداشته اند و همچنین همکاران واحد HSE، امور رفاهی و کارگروه مقابله با ویروس کرونا شرکت گاز استان البرز، کمال تشکر را کرد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/19 - ١٤:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 151

خروج
تصاویر منتخب