صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز انجام شد/

انعقاد تفاهم نامه همکاری شرکت گاز استان البرز و اداره کل منابع طبیعی استان البرز

در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری در نام گذاری سال به نام «جهش تولید» و تسهیل در روند زیر ساخت توسعه استان، تفاهم نامه همکاری فی ما بین شرکت گاز استان البرز و اداره کل منابع طبیعی استان البرز منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، تفاهم نامه همکاری فی ما بین شرکت گاز استان البرز و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز منعقد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز خاطر نشان کرد: در این تفاهم نامه مقرر شد برای جبران بخشی از تخریب های طرح خط انتقال ۳۶ اینچ بوئین زهرا-کرج ، باهدف توسعه همکاری های بین بخشی و در زمینه بهره برداری از توانمندی ها و مسوولیت های اجتماعی، شرکت گاز استان برای مشارکت در احیا و توسعه فضای سبز منابع طبیعی استان به ویژه در بخش بیابانزدایی،این شرکت نسبت به کاشت، مراقبت و آبیاری در سطح ۷۰ هکتار نهال کاری بمدت ۲سال همکاری و تعامل در زمینه جذب مشارکت مردم و ایجاد اشتغال  اقدام کند.

تقی نژاد گفت: هدف ما از این تفاهم نامه کمک به چرخه تولید، توسعه درختکاری و فضای سبز و کاهش خسارات وارده به طبیعت است.

وی  کمک به مردم استان از نظر تامین زیر ساخت ها را از دیگر دلایل انعقاد این تفاهم نامه عنوان کرد.

همچنین حامد فرضی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز خاطر نشان کرد:این تفاهم نامه به منظور تامین گاز استان وتامین انرژی پاک برای مصرف کنندگان صنعتی، کشاورزی، خدماتی، خانگی و ایجاد زیرساخت توسعه ای منعقد شده است.

فرضی افزود: در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری در نام گذاری سال به نام «جهش تولید» و تسهیل در روند زیر ساخت توسعه استان، این تفاهم نامه منعقد شد.

وی اظهار داشت: این تفاهمنامه  با در نظر گرفتن تمام ملاحظات منابع طبیعی و بمنظور به حداقل رساندن خسارات ناشی از پروژه به طبیعت، با برگزاری جلسات و بازدید های متعدد فنی بهترین مسیر با کمترین میزان خسارت در نظر گرفته شد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/21 - ١٤:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 364

خروج
تصاویر منتخب