صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

با همکاری مردم زمستان امسال قطعی گاز نخواهیم داشت

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز از قطع نشدن گاز مشترکین با اجرای تمهیدات پیش بینی شده شرکت گاز استان البرز و همکاری خوب مردم به عنوان مصرف کنندگان این انرژی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز حسین تقی نژاد گفت: خوشبختانه با وجود 900هزار مشترک گاز در البرز  تا کنون هیچگونه مشکلی درانتقال گاز به  بخش های مسکونی ،خدماتی، صنعت و کشاورزی  این استان نداشته ایم.

تقی نژاد تاکید کرد:  وظیفه همه مردم این است که در تمام فصول سال بویژه فصل سرما  از این نعمت خدا دادی به شکل صحیح حفظ و حراست کنند تا علاوه بر پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی ، زمینه بهره مندی نسل های بعدی هم از این انرژی فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه صرفه جویی به معنای درست مصرف کردن است ، خاطرنشان کرد: خواهش ما از هم استانی های عزیز این است که همچون گذشته به ماکمک کنند و با کاهش مصرف گاز  و با پوشش مناسب و پایین آوردن یک یا دو درجه از دمای هوای اتاق پیک مصرف را نیز در زمستان به خوبی طی کنیم .

این مسئول همچنین افزود: رعایت نکات ایمنی که تضمین مصرف بهینه و ایمنی منازل در استفاده از گاز می باشد را نیز باید جدی بگیریم ودر هنگام نصب و استفاده از وسایل گرمایشی گاز سوز به ایمنی شیلنگ گاز ،دودکش بخاری و محل استقرار آن توجه لازم را داشته باشیم تا هم از خطرات ممکن جلوگیری شود و هم از گرمایش لازم و مناسب  به ازای میزان گاز مصرفی بهرمند شویم.

تقی نژاد با تاکید بر رعایت مصرف بهینه گاز از سوی ادارات و سازمان های مستقر در استان اظهار داشت : ما ضرورت رعایت دمای 21 درجه در این مکان ها را اعلام کرده ایم و کار کنان دستگاه های اجرایی نیز می توانند با پوشش مناسب و استفاده از لباس گرم درفصل زمستان کمک شایانی به این مهم داشته باشند.

وی تصریح کرد: برای عبور از فصل سرما و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی همه بخش های مصرف کننده گاز اعم از خانگی ، صنعتی و کشاورزی باید الگوی مصرف مناسب را رعایت کنند.

مدیر عامل شرکت گاز البرز با اشاره به اینکه اکنون میزان مصرف گاز در در کشور ما چند برابر کشور های در حال توسعه و پیشرفته جهانی است گفت: ما باید با آموزش، فرهنگ سازی و تامین زیر ساخت های مناسب در کاهش این میزان مصرف گاز تلاش کنیم.

تقی نژاد یادآور شد: اکنون به دلیل شیوع ویروس کرونا لازم است مردم بیشتر وقتشان  را در منازل خود سپری کنند و همین امر می تواند موجب تشدید مصرف گاز شود پس ضروری است در این ایام به هم کمک کنیم تا ضمن مقابله با این بیماری منحوس زمینه بهره مندی هرچه بیشتر این نعمت الهی را برای همه استانی های خود فراهم کنیم .

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/13 - ١٢:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 733

خروج