صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

نصب بیش از دو هزارو400 انشعاب در استان البرز از ابتدای سال 99 تاکنون

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز از نصب 2400 انشعاب تا پایان آذرماه سالجاری خبر داد.

حسین تقی نژاد با اعلام این خبر، افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون به میزان بیش از157 کیلومتر شبکه گاز به شبکه های گازرسانی استان افزوده شده که با این وجود، میزان شبکه گذاری از ابتدای تأسیس شرکت تاکنون، به بیش از 6521 کیلومتر رسیده است.

وی افزود: در این بازه زمانی، تعداد 2464 انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان نصب شده که از این تعداد، 1503 علمک در شهرها و 961 انشعاب در روستاها بوده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز تصریح کرد: تعداد انشعابات نصب شده با احتساب تعداد علمک‌های نصب شده در سالجاری  به 278589 هزار انشعاب رسیده است.

تقی نژاد، عملکرد شرکت گاز استان البرز را از ابتدای سالجاری تاکنون در حوزه جذب مشترک نیز بدین شرح، توضیح داد: از ابتدای سال 99 تاکنون، 23 هزارو464 مشترک جدید در بخش‌های مختلف اعم از خانگی، تجاری جذب این شرکت شده که در همین راستا، تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تأسیس این شرکت، به 898 هزارو156  مشترک رسیده است.

وی در ادامه سخنان خود روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در سطح استان البرز را 159 روستا برشمرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز در پایان، با تاکید بر رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز طبیعی، افزود: از کلیه همشهریان و مشترکین شرکت گاز استان تقاضا دارم با توجه به شروع فصل سرد، نسبت به رعایت موارد ایمنی، توجهی خاص و دقیق داشته باشند تا در آینده ان‌شاءالله شاهد هیچگونه حادثه ناشی از مصرف ناایمن گاز طبیعی نباشیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/20 - ٠٨:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 597

خروج