صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

دیدار اعضا هیات مدیره کانون حامیان حقوق شهروندی استان البرز با مدیر عامل شرکت گاز استان البرز

مردم، بخش خصوصی، بخش دولتی اگر هر کدام دچار مشکل شوند، حقوق شهروندی تغییر خواهد کرد‌.

دیدار کانون حامیان حقوق شهروندی استان البرز با دکتر حسین تقی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با رویکرد میزان رعایت آن در شرکت گاز استان البرز برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز،این دیدار که در راستای حقوق شهروندی و میزان رعایت آن در شرکت گاز استان البرز صورت گرفته بود پس از گفت و گو و مصاحبه اختصاصی با مدیرعامل شرکت گاز، با بازدید از میز خدمت و حوزه امداد و حوادث ۱۹۴ شرکت گاز استان البرز پایان یافت.

در ابتدای این دیدار دکتر تقی نژاد گفت: در رابطه با سه بخش؛ مردم، بخش خصوصی، بخش دولتی اگر هر کدام دچار مشکل شوند، حقوق شهروندی تغییر خواهد کرد‌.

وی با اشاره به اهمیت اجرای آموزش، افزود: در رابطه با آموزش حقوق شهروندی، همواره به همکارانم می گویم؛ مردم را با شفاف سازی به حقوق خودشان، آشنا کنیم. با حقوق خودمان آشنا باشیم وحقوق دیگران را رعایت کنیم.

وی همچنین گفت:آن چه برای خودمان نمی پسندیم بر دیگران هم نپسندیم، اساس اخلاق حرفه ای در دنیای غرب و کسب و کارها مطرح شده بر همین روال است این توصیه،در احادیث گهربار دین ما نیز به آن تاکید فراوان شده است.

تقی نژاد می گوید،مدیریت یعنی تصمیم گیری، هر تصمیمی که می گیریم بر پیرامون ما نیز اثر دارد. مولانا نیز می گوید جهان در حال شدن است.

در ادامه بازدید هیات مدیره حامیان حقوق شهروندی استان البرز حسن سپهری فر مدیر بهره برداری شرکت گاز استان البرز گفت:

کسانی که به میز خدمت شرکت گاز استان البرز مراجعه می کنند راهنمایی می شوند و اگر لازم باشد به ادارات مربوطه هدایت می شوند.

وی هم چنین افزود: روزانه حدود ۳۰ نفر به میز خدمت مراجعه می کنند و بیشترین مراجعین  جهت اشتراک‌پذیری عمده مراجعه می کنند.

سپهری فر در مورد مشترکین عمده گفت: مشترکین عمده شامل؛ بخش های کارخانه ها، شرکت ها، بخش های صنعتی،  مرغداری، گلخانه

مدیر بهرداری شرکت در ادامه مدارک لازم‌ جهت اشتراک‌پذیری را به این عنوان نام برد:

مدارک مالکیتی

پروانه بهره برداری

مدارک هویتی لازمه

سپهری فر همچنین گفت:  مشترکین با تماس به تلفن  ۱۹۴ با دو گزینه مواجه می شوند در صورت  گزینه ۱ مربوط به حوادث و گزینه ۲ مربوط به امور مشترکین است که اگر پرسشی در مورد قبض و بدهی داشته باشند همکاران راهنمایی می کنند.

آدرس ها ثبت می شود و به نواحی ارسال شده و نواحی بر مبنای اولویت کارها را انجام‌ می دهند

وی هم‌چنین افزود: کسانی که با ۱۹۴ در خصوص حوادث تماس می گیرند اطلاعات کسب و بلافاصله به ناحیه اعلام می شود سامانه  GIS در حال راه اندازی است که اگر راه اندازی شود آدرس و اطلاعات به صورت خودکار بر صفحه مانیتور نقش خواهد بست.

مدیر بهره برداری در پایان این بازدید بیان داشت: مشترکین می توانند با تماس به شماره ۱۵۹۴ به طور مستقیم از کارشناسان راهنمایی بگیرند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/23 - ١١:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 332

خروج