صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

گازرسانی به ۱۴۳هزار مشترک در ساوجبلاغ

بهره برداری ساختمان جدید اداره گاز کوهسار و گازرسانی به روستای سیبان دره و سیرود شهرستان ساوجبلاغ

همزمان با ایام هفته دولت، طرح های گاز رسانی برای بهره مندی ساکنین دو روستای سیبان دره و سیرود شهرستان ساوجبلاغ افتتاح و شعله های گاز منازل آنها روشن شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز،حسین تقی نژاد مدیر عامل شرکت گاز استان البرز در حاشیه آیین بهره  برداری از ساختمان اداری اداره گاز کوهسار که با حضور استاندار و مسوولان استان برگزار شداظهار داشت:همزمان با ایام هفته دولت، طرح های گاز رسانی برای بهره مندی ساکنین دو روستای سیبان دره و سیرود شهرستان ساوجبلاغ افتتاح و شعله های گاز منازل آنها روشن شد.

این مسئول به آخرین وضعیت گازرسانی به شهرستان ساوجبلاغ اشاره کرد و گفت:در بخش شهری شهرستان ساوجبلاغ تعداد91033مشترک و در بخش روستایی 52159 تعداد مشترک اداره گاز هستند که جمعا 143192 مشترک در بخش روستایی و شهری جزو مشترکین شرکت گاز استان البرز محسوب می شوند و از خدمات شرکت گاز بهره مند هستند.مدیر عامل شرکت گاز استان البرز، تعداد کل مصرف کنندگان صنعتی جز را 482مشترک و تعداد کل مشترکان صنعتی عمده را 217 مشترک اعلام کرد وافزود:احداث ساختمان اداری کوهسار طی 18 ماه  تکمیل و عملیات اجرایی این ساختمان در زیربنای حدود 680 متر مربع به پایان رسید و آماده خدمت رسانی به شهروندان و مشترکان است.

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز با بیان اینکه در روستای سیرود بخش چندار ساوجبلاغ،9 هزار و 361 متر شبکه گذاری انجام شده است گفت:طبق سرشماری سال 95 این روستا 65 خانوار دارد که در شهریور امسال از نعمت گاز بهرمند شدند.

وی با اشاره به اینکه 111خانوار در روستای سیبان دره شهرستان ساوجبلاغ ساکن هستند عنوان نمود:برای بهره مندی این ساکنین از نعمت گاز ظبیعی 10 هزار و 546متر شبکه گذاری با اعتبار 45 هزار میلیون هزینه شده که شهریور امسال گاز رسانی به این روستا نیز به اتمام رسیده است.

تقی نژاد اظهار داشت:86 روستای ساوجبلاغ هدف شرکت گاز استان برای گازرسانی بوده است گفت:تا پایان مرداد 99 به 82 روستا گازرسانی صورت گرفته است و 4 روستای(بریانچال،سرحه، سنج،وامکوه) نیر در دست اجرا قرار دارند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/10 - ٠٩:٢٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 412

خروج
تصاویر منتخب