صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز در میز خدمت مصلی کرج/

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز پاسخگوی سئوالات نمازگزارن بود

میزخدمت مصلی امام خمینی(ره) کرج درآخرین نماز جمعه خرداد ماه میزبان مدیرعامل شرکت گاز استان البرز برای پاسخگویی به سئوالات نمازگزاران در حوزه شرکت گاز استان البرز بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز به همراه مدیربهره برداری،مدیر مهندسی، رئیس منطقه یک و دو شرکت گاز استان البرز پاسخگوی نمازگزاران این جمعه، 31 خرداد ماه بود.

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی، امام جمعه کرج نیز در بازدید از میزخدمت حاضر در مصلی با حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز دیدار و از زحمات کارکنان این شرکت  قدردانی و تشکر کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با بیان اینکه 850 هزار مشترک در استان از نعمت گاز برخوردار هستند گفت: رسیدگی به خواسته های مشترکان از وظایف شرکت گاز استان البرز است.

به گفته این مقام مسئول، امسال تعرفه های گازبها افزایش نداشته است و بالا بودن هزینه گازبهای جدید، به دلیل سرمای بهار بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز اظهار داشت: از آنجایی که از 15 فرودین تا 15 آبان قیمت تعرفه گاز، طبق مصوبه هیات وزیران فصل گرم سال به حساب می آید، تعرفه گازبها بالاتر از فصل سرد است. از آنجایی که در فروردین و اردیبهشت ماه امسال هوا هنوز سرد بود، این دوره قبض قاعدتا بالاتر است.

به گفته تقی نژاد، یکی از خواسته های مردم گازرسانی به روستاها بود که در حال حاضر 82 درصد از روستاها از نعمت گاز برخوردار هستند و عملیات گازرسانی به روستاها همچنان ادامه دارد و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امسال  40 هزار مشترک جدید در استان از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

گفتنی است برای پاسخگویی سریع تر به مشکلات مردمی جمعه هر هفته، میز خدمت مسئولان یکی از سازمان ها و نهادهای خدمات رسان در مصلی امام خمینی (ره) کرج نماز جمعه کرج برپا می شود.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/01 - ١٤:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 330

خروج
تصاویر منتخب