صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز افتتاح شد

رونمایی از سند و نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز

پس از کسب تقدیرنامه دو ستاره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران، شرکت گاز استان البرز آماده حضور در سومین جایزه تعالی شرکت ملی گاز ایران شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، پس از کسب تقدیرنامه دو ستاره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران، شرکت گاز استان البرز آماده حضور در سومین جایزه تعالی شرکت ملی گاز ایران شد.


به همین منظور سومین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان البرز با حضور حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت و روسای ستادی افتتاح شد.


در این جلسه مجید ابراهیمی، مشاور تعالی، با اشاره به اهمیت تعالی خاطر نشان کرد: امیدواریم با همت و تلاش مدیران و کارکنان شرکت گاز استان البرز، مسیر رشد و تعالی را به سطح منتخب برسانیم و با حوزه های دیگر رقابت داشته باشیم.


وی با بیان اینکه مهمترین هدف از اجرای این پروژه ایجاد فرهنگ تعالی است گفت: باید بتوانیم ادبیات تعالی را بین مدیران و کارکنان سازمان جا بیندازیم.


ابراهیمی تصریح کرد: باید فرصت های بهبود شناسایی شوند و در قالب پروژه های بهبود به ثمر برسند.


تقی نژاد با اشاره به تعریف تعالی خاطر نشان کرد: فرد یا سازمان متعالی باید شایستگی لازم برای تعالی را داشته باشد.


وی با بیان اینکه سازمان متعالی متشکل از کارکنان متعالی است گفت: برای رسیدن به این تعالی همکاران باید شایستگی لازم را داشته باشند.


مدیرعامل شرکت گاز استان البرز تاکید کرد: کسی که به سوی تعالی پیش می رود، قدم به جلو می گذارد تا به تعالی برسد.در نتیجه باید در مسیری که قدم می گذارد، علاقه داشته باشد تا موفق شود.


تقی نژاد با آرزوی اینکه همکاران بتوانند در مسیر تعالی قدم بگذارند گفت: امیدوارم سازمان سال آینده به نقطه خوبی از تعالی رسیده باشد تا به آن افتخار کنیم.


همچنین در این جلسه دو روزِ، که به همت امور منابع انسانی شرکت گاز استان برگزار شد، از سند و  نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز رونمایی شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/05/19 - ٠٧:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1104