صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

با حضور دکتر درویش پور، معاون استاندار البرز افتتاح شد/

اشتهارد به‌زودی شهرستان سبز می‌شود

پروژه گازرسانی به روستای قشلاق گنگ اشتهارد با حضور دکتر درویش پور، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز و مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با اشاره به هفته دولت و بزرگداشت  یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در مراسم آیین افتتاح گازرسانی به روستای قشلاق گنگ اشتهارد گفت: خدمات ارزشمند شرکت گاز استان البرز درزمینه توسعه گازرسانی به مناطق روستایی و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه صنعتی استان، قابل‌تقدیر و تشکر است.البته این مهم بدون همراهی و همکاری فرماندار، معاون فرماندار، بخشداران، دهیاران،شوراها، منابع طبیعی، راهداری و همه‌کسانی که پیگیری‌های مجدانه  داشتند، محقق نمی‌شد.


وی بابیان اینکه باهمت و تلاش مسئولین می‌توان، توسعه و پیشرفت را در کل استان البرز شاهد بود اظهار داشت: شرکت گاز استان البرز با تمام قدرت و توان آمادگی همکاری با سایر سازمان ها، در جهت توسعه و آبادانی این استان را دارد.


مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با اشاره به مشخصات فنی پروژه تصریح کرد:این پروژه یک‌ساله بود که باهمت و تلاش همکاران در کمتر از چند ماه به بهره‌برداری رسید.


وی خاطرنشان کرد: با گازرسانی به روستاهای قوزلو، حسن آباد و جعفرآباد، پرونده گازرسانی به روستاهای اشتهارد بسته می‌شود و جمعیت برخوردار از نعمت گاز طبیعی به صد در صد می‌رسد.


تقی نژاد اظهار داشت: ازآنجایی‌که بخش‌های دیگر این شهرستان از نعمت گاز برخوردار هستند، در چند ماه آینده این شهرستان، شهرستان سبز خواهد بود.


مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: کل شبکه روستا 9 کیلومتر است.همچنین در روستای حسن‌آباد و قوزلو و جعفرآباد شبکه داخلی گاز اجراشده است و 15 کیلومتر خطوط بین روستاها اجرا و تست‌شده است.


وی تصریح کرد: همچنین 80 درصد خط تغذیه اجراشده است.


تقی نژاد در پایان بابیان اینکه این طرح ارزشمند را به شهدای عزیز این خطه تقدیم می‌کنیم گفت: از خداوند توفیق خدمتگذاری به مردم را خواهانیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/06 - ١٥:٣٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1093