صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز برگزار شد/

جلسه کمیته گازرسانی با معاون دفترفنی استانداری و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز

هفتمین جلسه کمیته گازرسانی با حضور معاون دفتر فنی استانداری و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، هفتمین جلسه کمیته گازرسانی با حضور معاون دفتر فنی استانداری، نماینده جهاد کشاورزی ساوجبلاغ، نماینده فرمانداری ساوجبلاغ و همکاران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز، به منظور رفع موانع اجرایی گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی در سطح شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد.

این جلسه به میزبانی مدیرعامل شرکت گاز استان البرز ، در راستای تحقق اهداف مصوبه شورای اقتصاد و همچنین رفع چالش های گازرسانی در شهرستان ساوجبلاغ و کاهش مصرف سوخت مایع برگزار شد.

حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز ضمن خوشآمدگویی به میهمانان خاطر نشان کرد: هدف ما صیانت ازمحیط زیست و کشاورزی است.

وی با بیان اینکه کارهای خوبی در حوزه کشاورزی شده است، تصریح کرد: هر قدمی برای تولید برداریم، خدمت کرده ایم.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با بیان اینکه این شرکت تا حد ممکن با سازمان ها تعامل و همکاری را خواهد داشت، گفت: در تلاشیم خدمت رسانی در خصوص بهره مندی از گاز را مرتفع کنیم.

در ادامه جلسه به بحث و بررسی و رفع موانع موجود در ساوجبلاغ پرداخته شد و مقرر شد در جهت گازدار شدن صنایع جدید و صنایع مشمول، مصوبه شورای اقتصاد و کاهش مصرف سوخت مایع با رویکرد صرفه جویی درهزینه های دولت، سازمان های ذیربط با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/05 - ١٥:١٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 336

خروج
تصاویر منتخب