صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز برگزار شد/

آیین افتتاحیه گازرسانی به روستاهای حسن آباد و قوزلو شهرستان اشتهارد

با همت کارکنان شرکت گاز استان البرز، روستاهای حسن آباد و قوزلو از توابع شهرستان اشتهارد از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز ، آیین افتتاحیه گازرسانی به روستاهای حسن آباد و قوزلو  از توابع شهرستان اشتهارد با حضور معاون عمرانی و توسعه امور شهری وزیر کشور، استاندار البرز، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز و مسئولین استانی و شهرستانی، برگزار شد.

در این مراسم، حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با اشاره به زحمات ارگانها و مردم در جهت گازرسانی به روستاهای حسن آباد و قوزلو، خاطر نشان کرد: از مردم روستاهای مجاور که خود از نعمت گاز طبیعی برخوردار بودند تا اعضای شورای روستا، محیط زیست، راهداری و جهادکشاورزی، تلاش کردند که گاز به این روستاها برسد و مردم از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.

تقی نژاد،  خاطر نشان کرد: برای اینکه بتوانیم علمک گاز را تا درب خانه ها بکشیم، 14 کیلومتر شبکه و 6 کیلومتر خط تغذیه اجرا کردیم و سپس ایستگاه نصب شد و گاز به درب منازل رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان البزر، تاکید کرد، با سرمایه گذاری که در این روستاها شد، در آخرین خوشه ای که طراحی کردیم، 39 واحد تولیدی، کشاورزی و دامداری با عقد قرارداد از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی این برکت و نعمت ارزشمند را به شهدا و خانواده شهدا تقدیم کرد و گفت: از همه عزیزانی که در بخش تولید کار می کنند و رونق اقتصادی ایجاد می کنند، کمال تشکر را دارم.

شایان ذکر است با گازدار شدن 4 روستای باقی مانده، شهرستان اشتهارد به شهرستان سبز تبدیل خواهد شد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/20 - ١٦:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 530

خروج
تصاویر منتخب