صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز برگزار شد/

مراسم کلنگ زنی شروع عملیات اجرایی پروژه ساختمان مرکزی شرکت گاز استان البرز

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز، از مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید ستاد شرکت گاز استان البرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با اشاره به ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات خاطر نشان کرد: افتخار ما این است که گرمابخش محفل مردم هستیم و این لطفی از سوی خداوند برای ما است.

وی با تشکر از همکاران شرکت گاز استان البرز تصریح کرد: با شروع ویروس کرونا، همه به در خانه ماندن دعوت شدند، در حالی که همکاران شرکت گاز استان البرز در بخش های مختلفی چون بهره برداری، امداد، حوادث، تعمیرات، مشترکین، کنتورخوانی و حراست در تلاش بودند، خانه ها را برای مردم گرم نگه دارند و نگذاشتند حتی یک لحظه فشار گاز کم شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با بیان اینکه شرکت گاز استان البرز در سال 1394 با یک ساختمان شروع به کار کرد، گفت: آن زمان ما فقط همین یک ساختمان ستاد را داشتیم که همکاران منطقه یک نیز در آن مستقر بودند و منطقه دو در یک ساختمان استیجاری بود.

تقی نژاد اظهار داشت: همت و تلاش همه همکاران در واحدهای مختلف موجب شد زمین کنار ساختمان ستاد با تلاش و زحمت بسیار از شهرداری خریداری شود و مجوزهای لازم برای ساخت آن گرفته شود و با طراحی دقیق آماده ساخت شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: امروز با افتخار اعلام می کنم دور هم جمع شده ایم تا عملیات کلنگ زنی این پروژه ساختمانی را به زمین بزنیم و ان شاء الله در سال 1401 این ساختمان با 8 طبقه به بهره برداری خواهد رسید.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: شرکت گاز استان البرز با 900 هزار مشترک به مردم خدمت رسانی می کند و این جز افتخارات این شرکت به حساب می آید.

تقی نژاد اظهار داشت: همچنین همکاران منطقه دو در ساختمانی که سال گذشته  به بهره برداری رسید، مستقر شدند.

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز با اشاره به همکاری های ستاد ملی گاز ایران با شرکت گاز استان البرز خاطر نشان کرد: در راستای همکاری های که شرکت ملی گاز ایران با شرکت گاز استان البرز داشته است و تلاش همکاران در منابع انسانی، ساختار سازمانی اداره گاز منطقه سه نیز امضاء شد و به زودی ابلاغ می شود که در شاهین ویلا منطقه سه ایجاد خواهد شد.

وی تاکید کرد: ما در تلاشیم بتوانیم زیرساخت ها را به گونه ای شکل دهیم که خدمات دهی به مردم سریع تر و روان تر انجام شود. همچنین زمان رسیدگی به حوادث را کاهش دهیم. به همین منظور در کنار این تاسیسات زیرساختی، از امکانات 200 دفتر پیشخوان در سطح استان نیز بهره می بریم.

تقی نژاد با تشکر از تمام همکارانی که ما را در رسیدن به نقطه حاضر همراهی کردند، گفت: اگر همت و تلاش همکاران در واحدهای مختلف نبود، امروز اینجا برای افتتاح کلنگ زنی نبودیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز در پایان در خصوص این پروژه گفت: این پروژه مشتمل بر ساختمانی حدود 4 هزار متر زیربنا است که در 8 طبقه با زیرزمین و اعتباری بالغ بر 25 میلیارد تومان که از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران قابل تامین است.

در ادامه مراسم هرمز نوروزی، مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان البرز نیز در خصوص این پروژه گفت: طراحی این ساختمان سال 1396 انجام شد. مجوز شهرداری سال گذشته اخذ و پیمانکار انتخاب شد و کار از تاریخ 4 اسفند ماه 1398 آغاز شد.

نوروزی خاطر نشان کرد: مدت پیمان 915 روز است که تا 15 آبان ماه 1401 به پایان خواهد رسید.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/20 - ٠٨:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 486

خروج
تصاویر منتخب