صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

با حضور استاندار و بانوان مدیر/

مجمع مشورتی بانوان استان البرز تشکیل شد

با حضور استاندار و بانوان مدیر، مجمع مشورتی بانوان استان البرز در سالن شهدای دولت استانداری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز به نقل ازاداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، استاندار البرز در جلسه دولت زنان البرز که روز پنجشنبه همزمان با هفته دولت برگزار شد، با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، افزود: شهیدان رجایی و با هنر، مسئولانی مردمی بودند و بویژه اقشار طبقات پایین جامعه را مورد توجه ویژه قرار می دادند.


وی در پاسخ به اظهار نظر یکی از بانوان که وی را رجایی استان البرز خطاب کرده بود، ادامه داد: شهید رجایی را الگو قرار داده ام و امیدوارم بتوانم پا جای پای او بگذارم.


شهبازی گفت: سعی داریم راه کسانی که برای حفظ و حراست از کیان کشور و آرمان های نظام جمهوری اسلامی جان خود را هدیه کرده اند را ادامه دهیم و امید است که تلاش های مسئولان قوا در کسب رضایتمندی مردم به رهبری مقام معظم رهبری مورد قبول حق تعالی قرار گیرد.


وی با بیان اینکه باید از شعار دور شده و عملگرا باشیم، افزود: حدود نیمی از جمعیت استان را بانوان تشکیل می دهند و در عرصه های مختلفی افتخار آفرین بوده اند.


استاندار البرز با اشاره به اینکه وقت بیشتری را به حوزه بانوان اختصاص خواهم داد، اضافه کرد: بخش بزرگی از جمعیت استان دسترسی به مسئولان ندارند بنابراین باید مدیران با حضور در نقاط مختلف استان با اقشار مختلف دیدار و گفتگو کنند.


وی گفت: غالب بانوان افرادی وظیفه شناس، پاکدست و منظم هستند از این رو در مسئولیت های خود خوش درخشیده اند.


شهبازی افزود: اکنون 2 بانو در پست های معاونت فرمانداری های نظرآباد و فردیس منصوب شده اند که نقش آنها در تصمیم گیری و تصمیم سازی غیر قابل انکار است.


وی عنوان کرد: همچنین مدیران کل مدیریت برنامه ریزی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان استاندارد البرز بانوانی توانمند و موثر هستند.


استاندار البرز گفت: از ظرفیت مجمع مشورتی بانوان البرز که به همت اداره کل بانوان و خانواده استانداری تشکیل شده حتما بهره برداری خواهد شد.


وی افزود: در حوزه کارآفرینی البرز نیز بانوان موفق فراوان هستند و با آنها دیدارهایی نیز داشته ام.


شهبازی با بیان اینکه رضایتمندی مردم و مشارکت آنها در انتخابات پیش رو مد نظر است، گفت: در دنیای امروز بیش از گذشته حضور بانوان در عرصه های سیاسی و اجتماعی موثر است.


شایان ذکر است سهیلا امیریان، مشاور امور بانوان شرکت گاز استان البرز به همراه دو تن از بانوان شرکت گاز استان البرز که عضو کمیته راهبردی و کارگروه فرهنگی، ارتباطات و امور زنان و خانواده بودند، در این مراسم به نمایندگی از این شرکت حضور داشتند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/10 - ١٤:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 801

خروج
تصاویر منتخب