صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز/
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز معتقد است، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سرمایه های انسانی است و تقویت روحیه پاسخگویی اولویت این مدیریت است.
 ١٤:٣٢ - 1398/04/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقي نژاد در ضرورت برندشدن سازمان‌های دولتي عنوان کرد؛
خلق برند يعني ايجاد ارزش و لذت براي مردم
مديرعامل شرکت گاز استان البرز در بخش هاي پيشين، بر ضرورت برند شدن سازمان‌های دولتي به منظور افزايش بهره وري تأکید کرد و ضمن ارائه تعريف از برند، ايجاد ساختار و سيستم را نقطه ضعف جامعه ايران در خلق برند دانست. وی در ادامه، تقويت زيرساخت ها را مقدمه ايجاد برند دانست و اقدامات شرکت گاز استان در راستاي تقويت زيرساخت ها را برشمرد. در بخش سوم، اين مسئول به تشريح چگونگي ايجاد ارزش و لذت براي مردم با خلق برند پرداخت که در ادامه مي خوانيد.
 ٠٧:٤١ - 1398/04/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز برگزار شد
کارگاه آموزشی آثاروفواید نماز ویژه مدیران وکارکنان شرکت گاز استان البرز
کارگاه آموزشی آثار و فواید نماز ویژه مدیران و کارکنان شرکت گاز استان البرز و تقدیر از برندگان مسابقات فرهنگی ماه رمضان در سالن همایش های شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز برگزار شد.
 ١٦:٢١ - 1398/04/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقی نژاد در بیان ضرورت برند شدن سازمان‌های دولتی عنوان کرد؛
تقویت زیرساخت‌ها، گام نخست در ایجاد برند
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز ، افزایش بهره‌وری را معلول برند شدن سازمان‌های دولتی دانست و بر تغییر ساختاری و سیستمی این سازمان‌ها برای دستیابی به توسعه و افزایش کیفیت زندگی تمام افراد جامعه تأکید کرد.این مسئول در ادامه ، علاوه بر تعریف برند، تقویت زیرساخت‌ها را نخستین گام برای ایجاد برند دانست و به تشریح اقدامات شرکت گاز استان درراستای تقویت زیرساخت‌ها پرداخت که در ادامه می‌خوانید.
 ٠٧:٢٩ - 1398/04/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
البرز برای اولین بار جزو ۳ استان برتر کشور در افزایش اعتبارات عمرانی قرار گرفت
نماینده عالی دولت در البرز از توفیقی دیگر در راستای توسعه استان خبر داد و گفت: البرز برای اولین بار جزو ۳ استان برتر کشور در افزایش اعتبارات عمرانی قرار گرفت.
 ١٢:٠٠ - 1398/04/16 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب