صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

سعید سوری، سرپرست امور تدارکات و عملیات کالا عنوان کرد:

تامین به موقع اقلام مورد نیاز کارگروه مقابله با ویروس کرونا

سرپرست امور تدارکات و عملیات کالا شرکت گاز استان البرز گفت: امور کالا تلاش کرد اقلام مورد نیاز کارگروه مقابله با ویروس کرونا را به موقع برای کارکنان شرکت گاز استان البرز تامین کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز،سعید سوری، سرپرست امور تدارکات و عملیات کالا شرکت گاز استان البرز با اشاره به مهمترین اقدامات این امور در سال گذشته گفت: یکی از مهمترین اقدامات امور کالا، تامین اقلام مورد نیاز کارگروه مقابله با ویروس کرونا برای کارکنان شرکت گاز استان البرز بود.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا 45 هزار ماسک پرستاری ، 24 هزار جفت دستکش، 500 لیتر مایع ضد عفونی کننده دست و 25 هزار جفت دستکش یک بار مصرف تهیه و برخی از این اقلام برای توزیع به واحد HSE تحویل داده شد.

سوری با اشاره به دیگر اقدامات امور کالا در سال گذشته خاطر نشان کرد: واحد تدارکات در سال گذشته، 554 قلم کالا خریداری کرد و همچنین واحد انبار، 3.708 قلم کالا را به واحدهای درخواست کننده تحویل داد.

سرپرست امور کالا تصریح کرد: برای تحویل این اقلام بیش از 1534 برگ حواله انبار کنترل و به سیستم جامع کالا تغذیه شده است.

وی تفکیک انبار اقلام عمومی (01) و اقلام انبار گازرسانی (02) را از دیگر اقدامات این واحد در پایان سال گذشته عنوان کرد و گفت: قبل از انبارگردانی پایان سال تفکیک  انبار های مذکور  صورت گرفت و  تقریبا 500 برگ سند انتقال کالا تهیه و  تنظیم و به سیستم جامع کالا تغذیه شد.

سوری از انبارگردانی پایان سال با همکاری واحد مالی نیز خبر داد و گفت: تقریبا 1889 قلم کالا ظرف 14 روز شمارش شده است که باید از واحد مالی برای همکاری با این امور تقدیر و تشکر کرد.

سرپرست امور کالا همچنین از همکاری امور کالا با واحد اجرای طرح ها و واحد مالی برای تسویه حساب  پیمان معوقه که از شرکت گاز استان تهران به البرز انتقال داده شده است، خبر داد و گفت: این اقدام یکی از مهمترین اقداماتی است که سال گذشته به انجام رسید.

این مقام مسئول با پیشنهاد اینکه انباری در کرج برای شرکت گاز استان البرز احداث شود گفت: انبار شهید طاهری که درشهرستان اسلامشهر است، از نظر مسافت فاصله زیادی با کرج دارد و این باعث می شود که همکاران بیشترن زمان خود را در راه رفت و آمد بگذرانند. نیاز است که یک انبار در سطح استان ساخته شود.

وی خاطر نشان کرد: البته زمین برای انبار در تملک شده است و منتظر دستور مدیرعامل برای پیگیری ساخت آن هستیم.

سوری همچنین تاکید کرد: همکاران واحد کالا ، آموزش ضمن خدمت دیده اند و آموزش جامع و تخصصی ندیده اند و پیشنهاد می شود تدابیر لازم از سوی  واحد آموزش برای همکاران واحد کالا به منظور برگزاری آموزش های تخصصی اتخاذ شود و از همکاران متخصص ملی گاز دعوت نمایند تا همکاران واحد کالا را آموزش های تخصصی دهند.

سرپرست امور کالا، تامین کالا در جهت تحقق رسالت شرکت گاز استان البرز و خدمت رسانی مطلوب به ذینفعان را از وظایف این امور دانست و گفت: تمام همکاران تلاش می کنند کالا را به موقع و سالم تحویل پیمانکارو مناطق و نواحی گازرسانی  دهند که جای تقدیر و تشکر دارد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/18 - ١٤:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1511

خروج
تصاویر منتخب