صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

رئیس اداره گاز مشکین دشت عنوان کرد:

مشکین دشت، زمستان 98 قطعی گاز نداشت

اسدالله جهان بکام، رئیس اداره گاز مشکین دشت، از رضایت کامل مشترکین اداره گاز مشکین دشت می گوید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، جهان بکام، با اشاره به زمان حضورش در اداره گاز مشکین دشت گفت: در زمان ورود به اداره گاز مشکین دشت 31 هزار مشترک گاز وجود داشت که طی دو سال گذشته این رقم به 33 هزار مشترک رسیده است.

وی واگذاری برخی خدمات به دفاتر پیشخوان، صدور قبوض آنی، جمع آوری شماره تماس های مشترکین، به پایان رساندن کارت های 22 سنواتی، اسکن پرونده های 33 هزار مشترک، طراحی ایستگاه جدید برای کاهش بار فشار گاز روی ایستگاه مشکین دشت، جداسازی ایستگاه شهرک بعثت و شهرک مهندس زراعی،برگزاری مانورهای سراسری، گازرسانی به منطقه محروم چهاربلوط و شناسایی و نمایان سازی شیرهای مفقودی را از مهمترین اقدامات این اداره در دو سال گذشته عنوان کرد.

جهان بکام در خصوص خدمات واگذار شده به دفاتر پیشخوان دولت در مشکین دشت گفت: در حال حاضر 3 دفتر پیشخوان در مشکین دشت فعال است که در تلاشیم برای روستای فرخ آباد نیز یک دفتر پیشخوان دایر کنیم  که تا اول مرداد ماه این امر محقق خواهد شد.

وی با اشاره به خدمات ارائه شده از سوی دفاتر پیشخوان اظهار داشت: خدماتی چون، اشتراک پذیری، تغییر نام، تغییر ظرفیت، صدور قبض المثنی در این دفاتر انجام می شود و قصد داریم کارهای مربوط به امور مشترکین را به طور کامل به دفاتر پیشخوان واگذار کنیم تا کمترین مراجعه را به ادارات داشته باشند.

این مقام مسئول،صدور قبوض آنی را دیگر خدمت این اداره به مشترکین مشکین دشت دانست و گفت: صدور قبض آنی در مشکین دشت، منجر به رضایت مشترکین شده است.

وی جمع آوری شماره تماس های مشترکین در سال 98 را یکی دیگر از اقدامات انجام شده عنوان کرد و گفت: توانسته ایم 66 درصد شماره تماس های مشترکین برای صدور قبوض به صورت پیامکی را جمع آوری کنیم و در تلاشیم مابقی شماره تماس ها را نیز تا پایان شهریور دریافت کنیم.

جهان بکام در خصوص اقدام مرتبط با این امر، خاطر نشان کرد: هر مشترکی که وارد اداره گاز مشکین دشت می شود، شماره موبایلش در سیستم ثبت می شود.

رئیس اداره گاز مشکین دشت، معضل کارت های 22 سنواتی را یکی دیگر از مشکلات این اداره گاز عنوان کرد و گفت: با تلاش های مسئول امور مشترکین اداره گاز مشکین دشت با تهران، توانستیم معضل کارت های 22 سنواتی را حل و فصل کنیم.

وی اسکن کردن پرونده های مشترکین را اقدامی نو در جهت الکترونیکی کردن امور عنوان کرد و گفت: در راستای دولت الکترونیک، با همکاری GIS در تلاشیم تمام 33 هزار پرونده مشترکین را الکترونیکی کنیم.

جهان بکام، طراحی ایستگاه جدید برای کاهش بار فشار گاز روی ایستگاه مشکین دشت را یکی دیگر از اقدامات مهم این اداره عنوان کرد و گفت: بار گاز روی ایستگاه مشکین دشت زیاد بود. به طوری که اگر در زمستان اتفاقی برای ایستگاه می افتاد، 20 هزار قطعی گاز داشتیم.با پیگیری های انجام شده، طراحی یک ایستگاه جدید انجام شد و مقرر شد نزدیک ایستگاه مشکین دشت، ایستگاه TBS احداث شود و ایستگاه مشکین دشت، به کریم آباد انتقال پیدا کند که با این اقدام بار فشار گاز روی ایستگاه گاز مشکین دشت کم می شود.

وی جداسازی ایستگاه شهرک بعثت و شهرک مهندس زراعی را نیز از دیگر اقدامات این اداره گاز خواند.

رئیس اداره گاز مشکین دشت، برگزاری مانورهای سراسری طی دو سال اخیر با همکاری سایر دستگاه را از موفقیت های اداره گاز مشکین دشت دانست و تصریح کرد: مانورهای چون شکستگی لوله بر اثر زلزله، آتش سوزی در ایستگاه، برخورد بیل مکانیکی با لوله گاز و آتش سوزی علمک با همراهی سایر دستگاه ها در دو سال اخیر انجام شد.

جهان بکام، معتقد است مشترکی که وارد اداره می شود حتما کار دارد و باید کارش را راه انداخت و به همین منظور، هیچ شکایتی از مشترکین در صندوق و سامانه شکایات وجود ندارد.

وی  گازرسانی به منطقه محروم چهاربلوط با 150 خانوار، از بهترین اقدامات اداره گاز مشکین دشت دانست و تاکید کرد: تلاش من و همکارانم کسب رضایت مردم مشکین دشت است.

رئیس اداره گاز مشکین دشت،از  حضور 48 ساعته واحد امداد در شلوغی های آبان ماه و حفاظت و حراست از تاسیسات گاز مشکین دشت تقدیر و تشکر کرد.

این مقام مسئول با اعلام اینکه سایت ویزیت کامل خط انجام شده است گفت: تمام شیرهای مفقودی شناسایی و نمایان شده است و هیچ شیر مفقودی در مشکین دشت نداریم.

جهان بکام، همچنین از عدم قطعی گاز در زمستان 98 در مشکین دشت خبر داد و گفت: با افزایش جزئی فشار خروجی ایستگاه های رینگ ، منجر شد زمستان شاهد افت فشار یا قطعی گاز در مشکین دشت نباشیم.

وی راه اندازی سامانه دولت، سیماک و استعلام سوخت را از اقدامات بخش اداری عنوان کرد و گفت: همچینین برای ایستگاه ها، کد پستی دریافت کرده ایم.

جهان بکام در پایان نیز از حضور فعال بانوان اداره گاز مشکین دشت در جلسات بانوان فرمانداری مشکین دشت تقدیر و تشکر کرد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/24 - ٠٨:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3554

خروج
تصاویر منتخب