صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز برگزار شد/

جلسه بازنگری مدیریت سال 1398 در شرکت گاز استان البرز

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز در جلسه بازنگری مدیریت سال 1398 شرکت گاز استان البرز به بررسی عدم انطباق ها و ارائه راهکار پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، جلسه بازنگری مدیریت سال 1398 با حضور حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز، مدیران، روسا و سرممیزان  شرکت گاز استان البرز در سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

هدف از این جلسه، بررسی عدم انطباق های کلیه واحدهای ستادی و ادارات تابعه، ارائه راهکار و تامین منابع جهت رفع موانع است که پس از ارائه گزارشی از سوی سر ممیز، حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: باید دید در ممیزی سال گذشته چه مواردی بوده است و این موارد برطرف شده یا در عدم انطباق های سال جاری شاهد آنها هستیم.

وی با بیان اینکه باید با شناخت ریسک ها و عوامل انحراف، آنها را رصد و برطرف کرد گفت: هدف از این جلسه،بررسی عدم انطباق های مشاهده شده و ارائه راهکار برای آنها است.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز خاطر نشان کرد: اگر افراد وظایف خود را بشناسند و به درستی عمل کنند، شاهد ضعف در سیستم و کار نیستیم.

تقی نژاد خاطر نشان کرد: سنسورهای باید جوری عمل کند که به هیچ وجه اجازه ندهد هیچ عامل ریسکی در سیستم پیدا شود.

وی با بیان اینکه برخی ریسک ها درونی و برخی بیرونی است گفت: باید ریسک ها را شناخت و با آنها مقابله کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز تاکید کرد: گرچه حلقه های ناکارآمد کم هستند اما از آنجایی که بزرگترین ضربه را می زنند، باید معرفی شوند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: روی عوامل ریسکی که در فرایندهایتان وجود دارد، حساس باشید و در کار تعلل نکنید.

تقی نژاد با بیان اینکه هر کس هر کاری می کند، به نقش خودش واقف باشد گفت: باید آموزش هایی جهت شناسایی عدم انطباق ها به صورت ماهانه صورت گیرد تا افراد آنها را شناسایی و در جهت رفع آنها تلاش کنند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/06 - ١١:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 700

خروج
تصاویر منتخب